Nora dhe Era publikojnë disa sekuenca të duetit “Nuk e di”
showbiz
Nora dhe Era publikojnë disa sekuenca të duetit “Nuk e di”

Nora dhe Era publikojnë disa sekuenca të duetit “Nuk e di”

Nora dhe Era Istrefi kanë publikuar disa sekuenca të këngës së re.

Nora dhe Era Istrefi edhe pak ditë publikojnë duetin e shumëpritur nga fansat e tyre, shkruan lajmi.net.Kënga mban titullin “Nuk e di”, ndërsa dy artistet e sjellin të shoqëruar edhe me videoklip, në të cilin shfaqen atraktive.

Në rrjete sociale, ato kanë publikuar trajlerin e kësaj kënge, me të cilin zbulojnë disa sekuenca të saj.

Për ndryshe, “Nuk e di” do të jetë bashkëpunimi i parë mes motrave Istrefi.

© ZHURNAL 16.04.2019, 09:03 | L.E. | 1,165 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut