Kryeministri Haradinaj bën homazhe tek shtatorja e vëllait të tij, Shkëlzen Haradinaj
kosova
Kryeministri Haradinaj bën homazhe tek shtatorja e vëllait të tij, Shkëlzen Haradinaj

Kryeministri Haradinaj bën homazhe tek shtatorja e vëllait të tij, Shkëlzen Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë sot homazhe në 20 vjetorin e rënies së vëllaut të tij tek shtatorja e Shkëlzen Haradinaj në qendër të Pejës.

Pas homazheve, kryeministri Haradinaj është nisur për në Kullën e Gllogjanit, ndërsa nuk ka pasur deklarim për media, njofton Klan Kosova.

© ZHURNAL 16.04.2019, 11:38 | Z.H. | 319 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut