Shfaqet për herë të parë Mercedes-AMG E63 i ri (Foto)
auto
Shfaqet për herë të parë Mercedes-AMG E63 i ri (Foto)

Shfaqet për herë të parë Mercedes-AMG E63 i ri (Foto)

Ky sedan me përformacë të lartë, është parë teksa testohej në pistën e Nurburgringut

Deri më tani, ka arritur të spiunohet A-Class i ri, ndërsa reportrët që merren m veturat  reja, arritën ta fotografojnë edhe Mercedes-AMG E63, transmeton Telegrafi.Këtë sedan të përformancës të lartë, e kanë parë teksa testohej në pistën e Nurburgringut të Gjermanisë, me shtresa të pakta kamuflazhi, ndërsa edhe ndryshimet janë minimale.

Meqenëse është një rifreskim, në mesin e lansimit të variantit, i janë ndryshuar vetëm dritat dhe mbrojtëset, që duket sikur të jenë huazuar prej modelit CLS.

Ndryshime pritet të pësojë në pjesën e prapme dhe të përparme, si dhe të ketë grillin Panamericana kur të del prej prodhimit. Mirëpo, ndryshimet do të jenë në pjesën e brendshme, ku pritet të vendoset teknologji e lartë.

Sikur të A-Class i ri, të cilës i është spiunuar edhe enetrieri, njëjtë pritet të ndodhë edhe me Mercedes-AMG E63 të ri, që do të ketë pjesë që e ndihmojnë dhe lehtësojnë vozitjen.

© ZHURNAL 16.04.2019, 10:44 | L.E. | 462 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut