Ju kujtohet Mia nga ‘Rebelët’? Kështu duket ajo sot (Foto/Video)
showbiz
Ju kujtohet Mia nga ‘Rebelët’? Kështu duket ajo sot (Foto/Video)

Ju kujtohet Mia nga ‘Rebelët’? Kështu duket ajo sot (Foto/Video)

Shumë vite më parë u transmetua edhe në vendin tonë seriali i famshëm ‘Rebelët’, i cili përfshiu moshat adoleshente, pasi që edhe personazhet ishin të tillë.

Mia ishte një ndër personazhet më të spikatura në këtë serial dhe ndër më të dashurat nga publiku.

Sot ajo është e martuar me këngëtarin e njohur Michael Buble dhe është nënë. Më poshtë mund të shihni disa fotografi dhe video se si duket ajo sot, bashkë me familjen e saj.

 

© ZHURNAL 16.04.2019, 10:37 | L.E. | 3,726 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm