Pse nuk flasin Anxhelina dhe Beatrix Ramosaj? Përgjigjet Alban Ramosaj!
showbiz
Pse nuk flasin Anxhelina dhe Beatrix Ramosaj? Përgjigjet Alban Ramosaj!

Pse nuk flasin Anxhelina dhe Beatrix Ramosaj? Përgjigjet Alban Ramosaj!

Këngëtari i njohur shqiptar Alban Ramosaj, ishte këtë mbrëmje i ftuari i Alaudin Hamitit në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova.Ai përveç zhvillimeve në karrierën e tij artistike dhe planeve për të ikur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka folur edhe për jetën e tij personale.I pyetur nga Alaudin Hamiti pse nuk flasin dy kushërirat, Anxhelina e Beatrixi, ai përgjigjet:

“Refuzoj të flas. Nuk është në dorën time të përgjigjem”, ka thënë Ramosaj, duke refuzuar të japë detaje.

© ZHURNAL 16.04.2019, 10:03 | L.E. | 599 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut