Merita del me nënën dhe vajzat, secila më zonjë se tjetra (Foto)
showbiz
Merita del me nënën dhe vajzat, secila më zonjë se tjetra (Foto)

Merita del me nënën dhe vajzat, secila më zonjë se tjetra (Foto)

Merita Spahiu është këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore.

Përveç për muzikën, Merita dhe familja e saj janë shumë të përfolur nga mediat dhe publiku shqiptar, përcjell ORAinfo.Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Mbrëmë ajo ka dalë bashkë me nënën dhe vajzat e në një foto që e kanë publikuar ato po duken njëra më zonjë se tjetra.

© ZHURNAL 16.04.2019, 10:31 | L.E. | 1,449 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm