‘Nxehet’ Yllka Kuqi, ekspozon gjoksin para pasqyrës (Video)
showbiz
‘Nxehet’ Yllka Kuqi, ekspozon gjoksin para pasqyrës (Video)

‘Nxehet’ Yllka Kuqi, ekspozon gjoksin para pasqyrës (Video)

Yllka Kuqi ka publikuar një video në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.Ajo shihet e veshur me një fustan me ngjyrë të gjelbër ku ka ekspozuar gjoksin e saj.Këngëtarja, po duket shumë bukur.

Videon e ka xhiruar para pasqyrës.

Atë mund ta shikoni më poshtë:

© ZHURNAL 16.04.2019, 10:28 | L.E. | 1,166 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm