Vajza e Shkurte Fejzës publikon këngën e parë, shfaqet joshëse (Video)
showbiz
Vajza e Shkurte Fejzës publikon këngën e parë, shfaqet joshëse (Video)

Vajza e Shkurte Fejzës publikon këngën e parë, shfaqet joshëse (Video)

Besiana Behluli e ka publikuar këngën e saj të re.Këngëtarja e njohur shqiptare, Besiana Behluli, e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Loca” dhe vjen e realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip. Për tekstin e këtij projekti muzikor është kujdesur vetë këngëtarja së bashku me Tim.

Në videon e “Loca”, Besiana vjen tëreqëse mirëpo nuk ka provokuar me veshje transparente. Për ata që nuk e dinë ajo është vajza e këngëtares së mirënjohur Shkurte Fejza dhe motra e këngëtares Gresa BehluliKy nuk është projekti i parë  me të cilin Besiana ka pasur shumë sukses.

© ZHURNAL 16.04.2019, 10:26 | L.E. | 1,112 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm