Adelina shumë e zonja në kuzhinë, ja ҫfarë ka gatuar për djalin dhe motrat e saj (Foto)
showbiz
Adelina shumë e zonja në kuzhinë, ja ҫfarë ka gatuar për djalin dhe motrat e saj (Foto)

Adelina shumë e zonja në kuzhinë, ja ҫfarë ka gatuar për djalin dhe motrat e saj (Foto)

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nënë e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes një postimi ajo ka treguar se ka bërë disa gatime për familjen e saj.

Duket se Adelina është shumë e zonja në kuzhinë.

© ZHURNAL 16.04.2019, 10:22 | L.E. | 1,962 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm