Luana Vjollca provokative rrugëve të Stambollit, ‘djeg’ turqit (Foto)
showbiz
Luana Vjollca provokative rrugëve të Stambollit, ‘djeg’ turqit (Foto)

Luana Vjollca provokative rrugëve të Stambollit, ‘djeg’ turqit (Foto)

Luana Vjollca është shfaqur tejet provokative rrugëve të Stambollit.

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjolla, aktualisht ndodhet në Stamboll të Turqisë, shkruan lajmi.net.

Nga atje ajo po ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme, prej tyre duke pirë çaj rusi, pije kjo e cila preferohet shumë në këtë vend, apo më mirë të themi se e kanë traditë.

Në njërin prej postimeve Luana është shfaqur joshëse e veshur ngushtë ku edhe ka treguar linjat trupore, me fokus të veçantë vithet dhe gjoksin.

© ZHURNAL 16.04.2019, 10:16 | L.E. | 15,712 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut