S4MM e talli publikisht, Enca i kundërpërgjigjet, ia tregon vendin!
showbiz
S4MM e talli publikisht, Enca i kundërpërgjigjet, ia tregon vendin!

S4MM e talli publikisht, Enca i kundërpërgjigjet, ia tregon vendin!

Këngëtarja e njohur Enca është kthyer në një ndër personat më të komentuar në media dhe jeta e saj private por edhe këngët që kthehen në hite marrin një vëmendje të madhe nga publiku. Ditën e djeshme, reperi shqiptar S4MM nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ thumboi keq Encën.

“Foton e Coverit t’Albumit ka me ma bo Enca, Se kom ni qe e përdor mir Photoshopin”, ka shkruar reperi me tallje, një deklaratë kjo që u komentua gjatë në media.

Lidhur me këtë thumbim të reperit ka reaguar së fundmi edhe Enca e cila me vetëm 2 fjalë i është kundërpërgjigjur S4MM.Ajo ka shpërndarë një artikull ku flitet për famën dhe suksesin e saj, titulli i të cilit është: ‘Të hash bukë nga fama e Encës’. Këtë artikull këngëtarja e ka postuar në ‘Instastory’ dhe sipër ka shkruar: ‘Të beftë mirë’, duke ju drejtuar kështu S4MM.

© ZHURNAL 16.04.2019, 10:14 | L.E. | 6,596 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut