Soni Malaj duket kaq në formë, na tregon belin e hollë! (Foto)
showbiz
Soni Malaj duket kaq në formë, na tregon belin e hollë! (Foto)

Soni Malaj duket kaq në formë, na tregon belin e hollë! (Foto)

Soni Malaj kushton shumë rëndësi dukjes së saj dhe kjo vërehet edhe nga paraqitjet që bënë.

Këngëtarja e njohur, është e përkushtuar ndaj palestrës dhe kjo i ka ndihmuar që të ketë forma të lakmueshme, shkruan Indeksonline.Në një imazh që ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ Soni në një veshje me ngjyra kuq edhe zi u kujdes që të theksonte belin e hollë në një bluzë të shkurtë.

Ajo dukej më seksi se kurrë teksa mahniti me linjat e trupit.

Kujtojmë që ajo ka kohë që nuk ka publikuar një projekt muzikor, kënga e saj e fundit është ‘En la intimidat’ në bashkëpunim me Jowell.

© ZHURNAL 15.04.2019, 09:59 | L.E. | 1,370 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm