Si nuse e re, ja si i shërben kafe burrit të saj Ganimetja (Foto)
showbiz
Si nuse e re, ja si i shërben kafe burrit të saj Ganimetja (Foto)

Si nuse e re, ja si i shërben kafe burrit të saj Ganimetja (Foto)

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore.

Prej afro 40 vitesh merret me muzikë, por nuk e kemi parë shpesh duke dhënë intervista e duke folur gjerë e gjatë për veten, shkruan “Kosovarja”.Këngëtarja Ganimete Jashanica në repertorin e saj muzikore ka dhjetëra këngë shumë të bukura, të interpretuara me delikatesë.

A e dinit që Ganimetja e ka pasur e vazhdon ta ketë një mbështetje të jashtëzakonshme nga i shoqi i saj, Ismeti?

Ai, e ka përkrahur shumë karrieren e bashkëshortes së tij dhe edhe sot e kësaj dite vazhdon ta bëjë këtë gjë.

Po sjellim disa pamje brenda shtëpisë së këngëtares zë ëmbël.

© ZHURNAL 15.04.2019, 09:42 | L.E. | 2,392 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm