Nexhat Osmani publikon këngën “Ma e mira” (Video)
showbiz
Nexhat Osmani publikon këngën “Ma e mira” (Video)

Nexhat Osmani publikon këngën “Ma e mira” (Video)

Kënga është në bashkëpunim me dy artistë të rinj 

Këngëtari i njohur shqiptar, Nexhat Osmani ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Ma e mira” dhe është në bashkëpunim me Culimusik dhe Enom.

“Ma e mira” është publikuar e shoqëruar edhe me videoklip, përcjellë rtv21.tv Culimusik është përkujdesur për muzikën dhe orkestrimin, ndërsa teksti është i kombinuar me atë të këngës origjinale të këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit, “Je ma e mira”.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Culimusik në Youtube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

© ZHURNAL 15.04.2019, 09:26 | L.E. | 170 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm