A është në lidhje Tayna? – reperja përgjigjet më në fund
showbiz
A është në lidhje Tayna? – reperja përgjigjet më në fund

A është në lidhje Tayna? – reperja përgjigjet më në fund

Rep-artistja Tayna, ka folur pak për jetën personale.Gjatë një paraqitje në “E diell”, ajo u pyet nëse është në lidhje me dikë dhe Tayna u përgjigj shkurt.“Jo”, tha ajo duke cituar më pas edhe një pjesë të këngës së saj “Pow Pow”.

Kënga e fundit e Taynës është “Kce” e cila ka arritur më shumë se 10 milionë klikime në youtube.Pas këtij suksesi, ajo nuk ka të ndalur pasi përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një verë të nxehtë me projekte nga ajo.

© ZHURNAL 15.04.2019, 08:56 | L.E. | 342 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut