Gresa vishet e tëra me të zeza, duket “kopje” e nënës së saj (Foto)
showbiz
Gresa vishet e tëra me të zeza, duket “kopje” e nënës së saj (Foto)

Gresa vishet e tëra me të zeza, duket “kopje” e nënës së saj (Foto)

Vajzat e Shyhrete Behlulit gjithmonë kanë qenë në qendër të vëmnedjes.

Edhe pse, është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit, ndryshe prej motrave të saj, nuk është se ekspozohet shumë në faqet rozë, shkruan Kosovarja.Publiku e njeh vetëm si vajzën e Shyhretes, por nuk di asgjë rreth saj.

Jeta e saj private dhe çdo gjë tjetër është shumë larg syve dhe veshëve të mediave rozë. Mirëpo, me apo pa qëllim, sa herë që poston fotografi në Instagram nuk kalon pa marr vëmendje.

Ngjashëm ka ndodhur edhe me imazhin e saj të postuar vetëm pak minuta më parë.

Me një dukje elegante po duket për mrekulli.E natyrisht, dihet se nga e ka trashëguar tërë këtë bukuri.

© ZHURNAL 15.04.2019, 08:53 | L.E. | 1,052 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut