Poni na prezanton me djalin e burrin e saj
showbiz
Poni na prezanton me djalin e burrin e saj

Poni na prezanton me djalin e burrin e saj

Jeta e saj private ka qenë larg nga mediat.

Poni është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptarë.

Këngëtarja jetën e saj private e mbanë shumë të konservuar, duke mos postuar asgjë rreth familjes së saj.

Në një video të postuar në ‘Instastory’ e cila u fshi menjëherë shihet partneri dhe djali i saj duke u argëtuar në pishinë.

© ZHURNAL 15.04.2019, 08:49 | L.E. | 487 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut