Kënga e Motrave Mustafa kushtuar nënës, numër 1 në Zvicër
showbiz
Kënga e Motrave Mustafa kushtuar nënës, numër 1 në Zvicër

Kënga e Motrave Mustafa kushtuar nënës, numër 1 në Zvicër

Motrat Mustafa kanë thyer rekord me këngën e tyre të re dedikuar nënës.

Kanë kaluar vetëm dy ditë prej kur Motart Mustafa e kanë publikuar projektin e paralajmëruar muzikor të cilin ia kanë dedikuar nënës së tyre, shkruan lajmi.net.“Qika e nanes” mban titullin kënga e cila jo vetëm që ka arritur gati 2 milionë klikime në Youtube por u bë kënga më e dëgjuar edhe në Zvicër.

“1 në Zvicër”, shkruhet mbi një fotografi që vërteton këtë të cilën e kanë publikuar në llogarinë e tyre zyrtare në Instagram.

Rreth kësaj kënge dhe ‘problemit’ me Shyhrete Behlulin dy nga MotratMustafa kanë folur në një intervistë për ‘Mirage’  disa ditë para publikimit të projektit muzikore me të cilin bënë bujë./

© ZHURNAL 15.04.2019, 08:44 | L.E. | 1,336 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut