Diçka e çuditshme po ndodhë me fytyrën e Morenës (Foto)
showbiz
Diçka e çuditshme po ndodhë me fytyrën e Morenës (Foto)

Diçka e çuditshme po ndodhë me fytyrën e Morenës (Foto)

Morena Taraku është zhvendosur në Turqi, madje rrallë herë mund ta shohim më në Kosovë.

Por sigurisht se ajo po vazhdon të jetë edhe më aktive në rrjetet sociale.

Këtë herë Morena ka pozuar me një palë bikine, ngjyrë mandarine, transmeton Indeksonline.Ajo ka vënë në pah këmbët, por edhe pjesët e tjera të trupit.

Por ajo çfarë është e çuditshme është pikërisht fytyra e Morenës e cila vërehet qartë se ka marrë krejtësisht pamje tjetër, tërësisht e mbushur me operacione

Përpos që nuk duket mirë, nuk duket as vetvetja.

E ajo nuk hezitoi që në përshkrimin e kësaj fotografie të përmend një veturë lukzoze duke thënë se ‘Lamborghini është jeta’./Indeksonline/

 

Dikur, Morena Taraku
© ZHURNAL 15.04.2019, 08:41 | L.E. | 2,417 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm