Modelja Herolinda Istrefi ulet dhe...
showbiz
Modelja Herolinda Istrefi ulet dhe...

Modelja Herolinda Istrefi ulet dhe...

Është një nga modelet me të bukura kosovare.

Herolinda Istrefi njihet për fotografitë e saj të guximshme dhe me plotë stil që i publikon në rrjetet sociale, shkruan Syri Kosova.

Ajo shpesh publikon fotografi të ndryshme, duke treguar se sa shumë e do objektivi i i aparatit fotografik.

Madje, edhe në foto ku është e veshur kokë e këmbë, duket mjaft seksi.

Kujtojmë që Linda është motra e modeles Besa Istrefi.

© ZHURNAL 15.04.2019, 20:05 | T.E. | 771 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut