"Venec I" përkrah fuqishëm Hekuran Dukën
zgjedhjet-presidenciale
"Venec I" përkrah fuqishëm Hekuran Dukën

"Venec I" përkrah fuqishëm Hekuran Dukën

Dibër, 15 prill - "Venec I", ishte pika e ndalesës për ekipin e kandidatit Hekuran Duka, i cili pasi takoi një numër të madh të shtëpive të këtij rajoni, ditën e përmbylli me një tubim madhështor, ku qytetarët parashtruan pyetje reth këndvështrimit të kryetarit Hekuran Dukës për hallet dhe problematikat e tyre, me ç’rast kandidati prezantoi programin e tij, dhe premtoi fuqishëm që do ti qaset problematikave me përkushtim dhe vullnet, por kërkoi besimin e qytetarëve për ti besuar udheheqjen e komunës, dhe për ti dalë në krah Hekuran Dukës që së bashku ta bëjmë Dibrën ashtu siç i ka hije, por duke theksuar se ata që mund dhe që duhet ta bëjmë këtë qytet janë qytetarët me në krye Hekuran Dukën.

 

"Kur të tjerët nuk bëjnë asgjë, përveç kritikave dhe sharjeve, ne kemi ide dhe vizione konkrete për këtë qytet", thuhet në kumtesën e Hekuran Dukës.

© ZHURNAL 15.04.2019, 20:36 | B.L. | 428 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut