Rruga 3 në lagjen Dizhon të Çairit bëhet me ndriçim të ri
maqedonia
Rruga 3 në lagjen Dizhon të Çairit bëhet me ndriçim të ri

Rruga 3 në lagjen Dizhon të Çairit bëhet me ndriçim të ri

Shkup, 15 prill - Rruga 3 në lagjen Dizhon të Çairit bëhet me ndriçim të ri rrugor. Sot shërbimet e Komunës së Çairit për mirëmbajtjen e ndriçimit publik vendosën 17 shtylla të reja ndriçuese. Vazhdojmë punë intenzive për çdo ditë!

© ZHURNAL 15.04.2019, 20:23 | T.E. | 2,847 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut