Grabitet një furrë në Shkup
kronika
Grabitet një furrë në Shkup

Grabitet një furrë në Shkup

Shkup, 15 prill - Dy persona mëngjesin e sotëm kanë kryer grabitje në një furrë në Shkup. Gjatë grabitjes njëri ka tërhequr vëmendjen e shitësit, ndërsa tjetri ka marrë paratë nga arka. Nga Ministria e Brendshme thonë se janë në kërkim të grabitësve.

“Më 15 prill 2019, rreth orës 03:15, në SPB-Shkup, është raportuar se në furrë në afërsi të rrugës “Moskovska” dy persona kanë kryer vjedhje. Sipas raportimit, deri sa njëri person po shqyrtonte se çfarë të blinte, tjetri ka tërhequr paratë nga arka. SPB-Shkup po merr masa për zbardhjen e rastit” thonë nga MPB-ja.

© ZHURNAL 15.04.2019, 19:19 | T.E. | 1,120 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut