Xhensila mahnitë me thjeshtësi dhe bukurinë natyrale (Foto)
showbiz
Xhensila mahnitë me thjeshtësi dhe bukurinë natyrale (Foto)

Xhensila mahnitë me thjeshtësi dhe bukurinë natyrale (Foto)

Këngëtarja e njohur, Xhensial Myrtezaj çdo herë mahnitë me bukurinë e saj natyrale, thjeshtësinë dhe pozitivitetin që transmeton.

Në një imazh që ka publikuar së fundi, Xhensila erdhi në tuta sportive, pa grim derisa rrezatonte me pamjen e buzëqeshur, shkruan Indeksonline.Këngëtarja nga Shqipëria e veshur e tëra në të kuq të kombinuar me atlete ‘Gucci’ dukej plotë shkëlqim.

Ndryshe, Xhensila u rikthye pas një kohe të gjatë me këngën ‘Sekreti im’ që  e solli në bashkëpunim me Pirro Çako.

© ZHURNAL 15.04.2019, 16:03 | L.E. | 1,169 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut