Rabija super e lumtur, kjo është arsyeja
showbiz
Rabija super e lumtur, kjo është arsyeja

Rabija super e lumtur, kjo është arsyeja

Gresa Pallaska është aktorja kosovare që me rolet e saj arriti të jetë e njohur edhe jashtë kufijve kombëtarë.

Roli që e bëri edhe më të njohur në publikun shqiptar është ai I ‘Rabies’ në serialin ‘Çka ka shpia’.

Gresa Pallaska apo Rabija siç e njohin të gjithë u bë e njohur fal rolit të saj tek seriali ‘Ҫka ka shpija’, shkruan “Kosovarja”.Ajo është ndër aktorët më të dashura për publikun kosovar.

Përveç si aktore shumë e suksesshme është edhe një femër e bukur, pa dyshim.

Kështu, përveç aktrimit ajo njihet edhe për linjat e saj perfekte dhe elegancën e saj.

Ka një stilt të veçantë nga i cili inspirohen shume femra.

E në imazhin e radhës që ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram Gresa duket aq këndshëm dhe sikur “fluturon” nga lumturia.

Epo, ka mjaftë arsye për të qenë e lumtur, kaq suksese dhe kaq shumë dashuri nga të gjithë njerëzit.

 

© ZHURNAL 15.04.2019, 16:30 | L.E. | 2,245 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër