Gjen vdekjen një person teksa ishte duke ecur në rrugët e Shkupit
kronika
Gjen vdekjen një person teksa ishte duke ecur në rrugët e Shkupit

Gjen vdekjen një person teksa ishte duke ecur në rrugët e Shkupit

 

Shkup, 15 prill- Gjatë ditës së djeshme rreth orës 15:00 është denoncuar rasti se në bulevardin "Koço Racin" është gjetur pa shenja jete T.K. (60) nga Manastiri, transmeton Zhurnal.

Sipas denoncimit ai ka vdekur deri sa ka qenë duke ecur në rrugët e Shkupit, në një moment i është përkëqëuar gjendja dhe ka rënë. 

Mjekët kanë konstatuar vdekjen pa shenja dhune.

Me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë është dhënë për autopsi. 

© ZHURNAL 15.04.2019, 16:25 | L.E. | 2,789 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm