Gëzimja grimohet e bën frizurë vetë, kaq bukur po duket në dimi e dallam (Foto)
showbiz
Gëzimja grimohet e bën frizurë vetë, kaq bukur po duket në dimi e dallam (Foto)

Gëzimja grimohet e bën frizurë vetë, kaq bukur po duket në dimi e dallam (Foto)

Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para pak më shumë se një jave dhe kanë bërë tri ditë dasmë, përcjell ORAinfo.Së fundi si duket në shtëpinë e këngëtares kanë ardhur mysafirët për ta vizituar nusen.

E Gëzimja është grimosur dhe ka bërë frizurë vetë. E veshur në dimi e dallam reja e Remzies po duket më e bukur se kurrë.

© ZHURNAL 15.04.2019, 16:13 | L.E. | 4,097 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut