A është kjo e dashura e Ledrit? Ky detaj flet shumë
showbiz
A është kjo e dashura e Ledrit? Ky detaj flet shumë

A është kjo e dashura e Ledrit? Ky detaj flet shumë

Krahas jetës profesionale, Ledri Vula vazhdimisht komentohet edhe për jetën private.

Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan lajmi.net.Mbrëmë, ai bashkë me disa prej emrave të njohur të estradës ishin të ftuar në ditëlindjen e Vlera Fetahut.

Në atë ndejë ishte edhe Sara Hoxha, vajza për të cilën kohë më parë u tha se është e dashura e Ledrit, kjo për shkak të disa imazheve që qarkulluan në rrjete sociale.

Ani pse reperi nuk e ka konfirmuar këtë gjë, kjo bëri të gjithë të aludojnë sërish në atë se kjo vajzë është e dashura e Ledrit.

Megjithatë, e vërteta mund të kuptohet nga vetë reperi apo vajza në fjalë.

© ZHURNAL 15.04.2019, 15:57 | L.E. | 3,467 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut