Harroi Ibrahimin, ja me kë po martohet ‘Mavi’ në moshën 55-vjeçare (Foto)
showbiz
Harroi Ibrahimin, ja me kë po martohet ‘Mavi’ në moshën 55-vjeçare (Foto)

Harroi Ibrahimin, ja me kë po martohet ‘Mavi’ në moshën 55-vjeçare (Foto)

Hulya Avsar është aktorja shumë e njohur e kinematografisë turke.

Ajo për vite konsiderohej si një ndër më të bukurat e Turqisë e shumë më të veçantë e kanë bërë sytë e saj të kaltër, përcjell ORAinfo.Syve ngjyrë blu i ka kënduar edhe Ibrahim Tatlises në këngën ‘Mavi’,e më të cilin ishte e lidhur për shumë vite.

Tani ajo është në moshën 55-vjeçare dhe së shpëjti pritet të martohet.

 

© ZHURNAL 15.04.2019, 13:27 | L.E. | 24,725 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër