Pak muaj pasi lindën binjakët, Albatriti dhe Egzona morën dhuratën më të bukur
showbiz
Pak muaj pasi lindën binjakët, Albatriti dhe Egzona morën dhuratën më të bukur

Pak muaj pasi lindën binjakët, Albatriti dhe Egzona morën dhuratën më të bukur

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një prej çifteve më të përfolura të estradës shqiptare.

Ata para pak muajve u bënë prindër të dy binjakëve që i kanë quajtur Elia dhe Erald, përcjell ORAinfo.Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime të ndryshme.

Albatriti ka publikuar një foto ku shihet se kanë marrë një dhuratë shumë të veçantë për gëzimin e tyre të ‘dyfishtë’.

© ZHURNAL 15.04.2019, 13:25 | L.E. | 1,878 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut