E akuzojnë se është bërë e tëra plastikë, reagon Vesa Luma (Foto)
showbiz
E akuzojnë se është bërë e tëra plastikë, reagon Vesa Luma (Foto)

E akuzojnë se është bërë e tëra plastikë, reagon Vesa Luma (Foto)

Vesa Luma ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në ‘Instagam’ përveç komenteve pozitive dhe shumë pëlqimeve që morri nuk ka munguar edhe një koment nga një ndjekës që ka bërë që këngëtarja të reagoj.

“Koke bo krejt plastik, po dil qashtu qysh je”, i shkruan ndjekësi në imazh.

Nuk ka vonuar as përgjigjia e Vesës ndajë këtij komentuese.

“E keni msu permendsh kete fjali. Me ta tregu nje te vertete te hidhur ty ndoshta: kurgjo ama bash kurgjo plastik ska ktu” ishte reagimi i Vesës.

Ndryshe, pas një kohe të gjatë Vesa është rikthyer me projektin ‘Spaska qenë e shkrume’.

© ZHURNAL 15.04.2019, 12:58 | L.E. | 514 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm