“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji
showbiz
“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji

“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji

Engjëllusha Salihu ka njoftuar fansat se po vjen me këngë të re.

Engjëllusha Salihu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një këngë të re, shkruan lajmi.net.Këngëtarja ka publikuar një video, përmes së cilës ka zbuluar pak nga kënga e saj e re.

Engji po sjell projektin i cili ka për temë fejsën, madje edhe titulli i saj është “Fejesa”, ndërsa e sjell të shoqëruar edhe me videoklip.

“Fejesa”- Se shpejti kenga ime me e re ❤️”, ka shkruar ajo.

© ZHURNAL 15.04.2019, 12:56 | L.E. | 684 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm