Grabitet "Tutunska Banka" përballë komunës së Çairit
kronika
Grabitet "Tutunska Banka" përballë komunës së Çairit

Grabitet "Tutunska Banka" përballë komunës së Çairit

Një filial i  “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje së armatosur paraditen e sotme. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta të policisë dhe po bëjnë hetime në vendin e ngjarjes. Për momentin nuk raportohet për të lënduar apo për shumën e parave të vjedhura.

© ZHURNAL 15.04.2019, 11:46 | Z.H. | 1,823 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm