Gold AG gati për këngën ‘Mirë se të gjeta moj Kosovë’
showbiz
Gold AG gati për këngën ‘Mirë se të gjeta moj Kosovë’

Gold AG gati për këngën ‘Mirë se të gjeta moj Kosovë’

Gold AG nuk ndalet me projekte të reja, ai së shpejti sjell befasinë e radhës për fansat.

Gold AG sapo ka publikuar një projekt të ri, por pas katër ditësh ai planifikon ta sjell këngën e re, shkruan lajmi.net.“Suksesi i përbashkët që nga kënga e parë “PUSHKA E LIRISË” “.Do të sjellim më të mirën për dashamirët e këngës time, se shumë të reja po vinë mos harroni ❤️ 19 Prill – Mirë se t’gjeta moj Kosovë 💣”, ka shkruar reperi mbi fotografinë, në të cilën u shfaq në studio muzikore.

Kujtojmë se “Zani i Koshares” titullohet projekti i fundit nga Goldi, të cilën e solli në duet me Ymer Bajramin. 

© ZHURNAL 15.04.2019, 10:05 | L.E. | 718 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut