Diellza vishet ngusht në muajin e fundit të shtatzënisë, por ky detaj do t’iu ‘habisë’ (Foto)
showbiz
Diellza vishet ngusht në muajin e fundit të shtatzënisë, por ky detaj do t’iu ‘habisë’ (Foto)

Diellza vishet ngusht në muajin e fundit të shtatzënisë, por ky detaj do t’iu ‘habisë’ (Foto)

Diellza Kolgeci është një prej personazheve më të përfolura në media e në publik e në media.

Ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova po presin të bëhen prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.Gjatë kësaj kohe Diellza është tejet aktive në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur ngusht në javën e 37 të shtatzënisë, e ajo që merr gjithë vëmendjen është se Diellza nuk është shëndoshur fare gjatë kësaj kohe.

© ZHURNAL 15.04.2019, 10:03 | L.E. | 2,256 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut