Thaçi nga Kumanova: Fitorja e Pendarovskit duket afër
zgjedhjet-presidenciale
Thaçi nga Kumanova: Fitorja e Pendarovskit duket afër

Thaçi nga Kumanova: Fitorja e Pendarovskit duket afër

Kumanove, 14 prill - Partia Demokratike Shqiptare sonte ka mbajtur tubimin e saj ne Kumanove.

Menduh Thaçi në fjalimin e tij tha se PDSH ka punuar fort per integrimin e Maqedonise se Veriut ne NATO dhe BE.

Thaçi gjithashtu tha se mbeshtetja per Pendarovskin erdhi ngaqe edhe NATO dhe BE e perkrahin ate dhe se kjo perkrahje hap edhe me shume dyert per futjen e vendit nen flamurin e sigurte europian.

© ZHURNAL 14.04.2019, 22:53 | T.E. | 1,309 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut