Reka në Zhelinë: RMV-ja nuk ka opsion tjetër pos BE-së dhe NATO-s
zgjedhjet-presidenciale
Reka në Zhelinë: RMV-ja nuk ka opsion tjetër pos BE-së dhe NATO-s

Reka në Zhelinë: RMV-ja nuk ka opsion tjetër pos BE-së dhe NATO-s

Tetovë/Zhelinë, 14 prill - “Nuk kemi opsion tjetër, përveç Bashkimit Evropian dhe NATO-s, kurse korrupsioni dhe papunësia duhet të ndalohen”, kështu është deklaruar kandidati  i pavarur për president të Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV), Blerim Reka sot në tubimin në Zhelinë.

© ZHURNAL 14.04.2019, 21:13 | T.E. | 1,451 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut