U njohët me të dashurin e vajzës së Remzies, por a e dini me çka merret ai (Foto)
showbiz
U njohët me të dashurin e vajzës së Remzies, por a e dini me çka merret ai (Foto)

U njohët me të dashurin e vajzës së Remzies, por a e dini me çka merret ai (Foto)

Kaq të dashur janë ata.

Riola Hamzaj është ndër fëmijët e të njohurve që më së paku është ekspozuar në media.

Riola nuk ka dashur që ti qaset botës së muzikës dhe nuk kemi parë asnjë iniciativë nga ana e saj për të rënë në sy.

Megjithatë, që nga dasma e të vëllait, Hamit, edhe ajo ka marrë mjaftë vëmendje, shkruan “Kosovarja”.U bë e ditur edhe që Riola është në lidhje dashurie. Siç kuptojmë, i dashuri i Rioles ka studiuar për arkitekturë dhe tani është arkitet.

Ne publikojmë disa foto të çiftit të ri.

© ZHURNAL 14.04.2019, 10:58 | L.E. | 139,214 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut