ZGJEDHJET PRESIDENCIALE: Osmani nga Kërçova sqaron çdo të thotë fjala Republika, dhe Koncepti i konsensualitetit (VIDEO)
zgjedhjet-presidenciale
Zgjedhjet presidenciale: Osmani nga Kërçova sqaron çdo të thotë fjala Republika, dhe Koncepti i konsensualitetit (VIDEO)

Zgjedhjet presidenciale: Osmani nga Kërçova sqaron çdo të thotë fjala Republika, dhe Koncepti i konsensualitetit (VIDEO)

ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 13.04.2019, 18:04 | B.M. | 6,887 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm