Këngëtarja e njohur do të luajë rolin e Hirushes
kulture
Këngëtarja e njohur do të luajë rolin e Hirushes

Këngëtarja e njohur do të luajë rolin e Hirushes

Së shpejti do të publikohet versioni i ri i filmit “Hirushja”.

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Camila Cabello do të bëjë debutimin e saj në fushën e aktrimit. Cabello do të luajë rolin kryesor në filmin “Hirushja” që është projekt i “Sony Pictures”. Përveç që do të aktrojë, artistja do të përfshihet edhe në projektin muzikor të filmit, përcjellë rtv21.tv.

Versioni i ri i “Hirushes” do të jetë film i mbushur më shumë me muzikë, duke u kombinuar me versionin tradicional që paraqet një vajzë të ndrojtur që është nën kujdesin e një njerke të ligë. “Sony Pictures” është në përgatitje të filmit dhe ende nuk dihet se kur do të jetë i gatshëm për treg.

 

© ZHURNAL 12.04.2019, 12:06 | L.E. | 658 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut