Austrian Palace vjen me kokteje të reja pranverore, secila kryevepër në vete (Foto)
kulture
Austrian Palace vjen me kokteje të reja pranverore, secila kryevepër në vete (Foto)

Austrian Palace vjen me kokteje të reja pranverore, secila kryevepër në vete (Foto)

Kush nuk do të donte të dalë çdo natë, veçanërisht me shoqëri dhe me më të afërmit. Ahengjet klasike dhe klubet e natës tani më nuk janë në modë.

Vendet më interesante tani janë ku mund të provoni diçka të re, shije ekzotike të cilat i'a vlenë të shijohen dhe përjetohen, shije të cilat garantojnë momente për t'u mbajtur mend.

Kur jemi te shijet e reja, "ustallarët" e koktejeve më të mira të Austrian Palace e dinë se çfarë kënaqësie mund të jetë një koktej i mirë.

Tani më në Austrian Palace në dispozicionin tuaj janë dhe koktejet e reja pranverore, në një ambient të këndshëm dhe pamje të bukur.

Koktejet e reja janë secila me shije të veçantë dhe unikate, të cilat mund ti shihni edhe në fotografitë e mëposhtme.

Austrian Palace pothuajse asnjëherë nuk është i zbrazur, madje ndodhë që nuk ka vend për t'u ulur, e gjitha kjo përshkak zgjidhjeve të shumta që keni në menynë e pasur në këtë lokal.

Shpresojmë se tërhoqëm vëmendjen tuaj me këto kokteje të reja të cilat nuk janë të zakonshme në çdo kafene apo restorant. Nëse jeni kureshtarë dhe dëshironi ti provoni, ato mund ti gjeni vetëm në Austrian Palace në hyrje të Çarshisë së Vjetër, kokteje të përgatitura nga mjeshtërat më të mirë të koktejeve.

Juve ju ngelë vetëm të kënaqeni në atmosferën e mirë, të relaksuar dhe t'i dorëzoheni shijes së re unikate.

© ZHURNAL 10.04.2019, 10:05 | Z.H. | 6,601 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm