“Rambo 5: Last Blood”, Sylvester Stallone: Filmi do t’ju befasojë të gjithëve
kulture
“Rambo 5: Last Blood”, Sylvester Stallone: Filmi do t’ju befasojë të gjithëve

“Rambo 5: Last Blood”, Sylvester Stallone: Filmi do t’ju befasojë të gjithëve

Sylvester Stallone është duke marrë pjesë në xhirimet e filmit të fundit sa i përket heroit të njohur si Rambo.
 
 

Aktori ka gjetur paksa kohë që të jep disa detaje rreth filmi, “Rambo 5: Last Blood”, ku ndër të tjerashj thotë se do të ketë shumë befasi.

Aktori gjithashtu publikoi disa fotografi nga filmi që erdhi së bashku me titullin: “Një stuhi brutale është gati të shpërthejë … ky është fillimi i një beteje deri në fund”.

“Unë vetëm dua të flas për diçka që mendoj se është me të vërtetë emocionuese. Zakonisht kur jeni në procesin e redaktimit të një filmi, mund të jetë e dhimbshme. Është sikur kur të shkosh tek dentisti dhe të mbash dhëmbët me Novocaine. Unë mendoj se ky film do të befasojë shumë njerëz. Është një histori vërtet e mirë dhe fundi është i papritur”, ka shkruar ndër të tjerash aktori hollivudian.

Filmi drejtohet nga Adrian Grunberg, ku në role tjera paraqiten edhe Paz Vega, i cili do të luajë Carmen Delgado, “një gazetar që hulumton tregtinë e drogës meksikane dhe bashkohet me Rambo pasi motra e saj më e vogël është rrëmbyer”.

Ndryshe, premiera e “Rambo 5: Last Blood” është planifikuar që të shfaqet në kinematë botërore më 20 shtator 2019.

© ZHURNAL 10.04.2019, 09:29 | L.E. | 881 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut