Role për mëngjes
receta
Role për mëngjes

Role për mëngjes

Përbërësit

2 vezë

20 gr djath parmezan

spinaq

 

Udhëzimet

 

Hapi 1

Përbërësit për petën bëjini bashkë.

 

Hapi 2

Duhet të keni parasysh që për çdo vezë, duhen 10 gr djath parmesan.

 

Hapi 3

Petën piqeni në furrën e parangrohur në 180 gradë për 10 minuta.

 

Hapi 4

Mbushjen bëjeni sipas dëshirës. Mbështilleni si role, priteni dhe shërbejeni.

Ju bëftë mirë.

© ZHURNAL 24.03.2019, 09:54 | L.E. | 1,169 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut