Dy fëmijë sulmohen nga qentë endacakë në Kërçovë
maqedonia
Dy fëmijë sulmohen nga qentë endacakë në Kërçovë

Dy fëmijë sulmohen nga qentë endacakë në Kërçovë

Kërçovë, 23 mars - Në qendër te Kërçovës dhe periferitë e saj ka shumë qen endacakë.

Në mungesë të vendeve adekuate qentë marrshojnë rrugëve të qytetit.

Dy fëmijë janë kafshuar nga qentë endacak ku u lajmëruan në stacionet policore në Kërçovë.

https://www.facebook.com/Uskana1993/videos/1188216701337294/

© ZHURNAL 23.03.2019, 21:45 | T.E. | 1,969 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut