Digjet mali mbi fshatin Bogovinë (Video)
maqedonia
Digjet mali mbi fshatin Bogovinë (Video)

Digjet mali mbi fshatin Bogovinë (Video)

Tetovë, 23 mars – Një zjarr i fuqishëm ka kapluar malin mbi fshatin Bogovinë të rajonit të Pollogut.

Ndonëse ekipet e zjarrfikësve tashmë kanë arritur në teren duket se zjarri i fuqishëm pamundëson vënien nën kontrollë.

 

© ZHURNAL 23.03.2019, 21:33 | T.E. | 1,996 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
Lajmi i fundit Aksident i rëndë në dalje të Shkupit, lëndohen 4 femra, njëra shtatëzënë
Ndërroi jetë Alajdin Demiri
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje