Hapet një gropë e madhe në oborrin e një shtëpie në Kumanovë
maqedonia
Hapet një gropë e madhe në oborrin e një shtëpie në Kumanovë

Hapet një gropë e madhe në oborrin e një shtëpie në Kumanovë

Kumanovë, 23 mars – Një gropë e madhe është hapur në oborin e një shtëpie në qytetin e Kumanovës tek familja Aziroviq në vendbanimin Banja-Bagrem. Këtë dukuri e ka regjistruar dhe qendra për menaxhim me kriza ku thuhet se gropa e gjërë 60 cm me një thellësi prej 5-6 metër.

Pronarët Selver dhe Kumrija Aziroviq derisa e kanë pastruar oborin janë befasuar kur kanë parë gropën e madhe në obor e sipas tyre është shfaqur befasisht ndërkohë që fqinjët ju kanë thënë se në atë vend më parë kanë qenë të ndërtuar bunker.

Është shumë e madhe sikur të jetë ndërtuar, duket se ka hapësirë për të lëvizur si një bunker i ndërtuar në të kaluarën, thekson Aziroviq.

© ZHURNAL 23.03.2019, 18:46 | T.E. | 25,406 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
Lajmi i fundit Aksident i rëndë në dalje të Shkupit, lëndohen 4 femra, njëra shtatëzënë
Ndërroi jetë Alajdin Demiri
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje