Ali Ahmeti nesër shënon 20 vjetorin e ndërhyrjes së NATO-së
maqedonia
Ali Ahmeti nesër shënon 20 vjetorin e ndërhyrjes së NATO-së

Ali Ahmeti nesër shënon 20 vjetorin e ndërhyrjes së NATO-së

Shkup, 23 mars - Në manifestimin e organizuar nga ITSHSH, nën përkujdesjen e z. Ali Ahmeti, nesër shënohet 20 vjetori i ndërhyrjes së NATO në Kosovë, pëercjell Zhurnal.mk.

Manifestimi mbahet ditën e diel, më 24 mars 2019, me fillim në ora 13:00 në hotelin Holiday Inn në Shkup.

Në këtë ngjarje, fjalë rasti do të mbajnë z. Ali Ahmeti si dhe z. Enver Hoxhaj- zv. Kryeministër në qeverinë e Kosovës.

© ZHURNAL 23.03.2019, 14:37 | B.M. | 3,649 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut