ANALIZË-ZHURNAL: BDI me gjasa të mira të fitojë në Dibër për shkak të mosmarrëveshjeve midis ASH-së e L. BESA ?!
maqedonia
Analizë-Zhurnal: BDI me gjasa të mira të fitojë në Dibër për shkak të mosmarrëveshjeve midis ASH-së e L. BESA ?!

Analizë-Zhurnal: BDI me gjasa të mira të fitojë në Dibër për shkak të mosmarrëveshjeve midis ASH-së e L. BESA ?!

ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 23.03.2019, 12:48 | B.M. | 19,755 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm