LAJMI I FUNDIT Përleshje fizike në Shkup, ka të lënduar
maqedonia
Lajmi i fundit Përleshje fizike në Shkup, ka të lënduar

Lajmi i fundit Përleshje fizike në Shkup, ka të lënduar

Shkup, 22 mars – Një përleshje fizike e cila ka ndodhur sonte në rrugën Ruzveltova në Karposh1 nga persona të panjohur është prishur rendi dhe qetësia në këtë pjesë.

Sipas informacioneve të fundit persona të rinjë pas përplasjes verbale në një kafiteri në afërsi të prokurorisë special janë përleshur edhe fizikisht ku ka edhe të lënduar.

© ZHURNAL 22.03.2019, 23:08 | T.E. | 20,381 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut