Mbi 72 mijë SMS porosi dhe mbi 31 mijë biseda të përgjuara të Zoran Zaev janë gjetur në zyrën e Zvonko Kostovskit
maqedonia
Mbi 72 mijë SMS porosi dhe mbi 31 mijë biseda të përgjuara të Zoran Zaev janë gjetur në zyrën e Zvonko Kostovskit

Mbi 72 mijë SMS porosi dhe mbi 31 mijë biseda të përgjuara të Zoran Zaev janë gjetur në zyrën e Zvonko Kostovskit

ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 15.03.2019, 17:00 | Z.H. | 15,421 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."